Zde si můžete zvolit datum a hodinu, které Vám nejlépe vyhovují.

Velmi se již těšíme až společně probereme vše důležité pro Vaše nové opravdové domácí kino 🙂


dále bychom Vám rádi také připomněli, že vytvořením rezervace souhlasíte s tím:

1) že konzultace je zpoplatněna částkou 1290,- Kč za hodinu bez DPH, kterou zaplatíte na konci konzultace (platba pouze hotově, nebo rychlým bankovním převodem s potvrzovacím emailem).
2) že v případě budoucího nákupu v hodnotě vyšší než 40000kč včetně DPH u naší společnosti EPROJEKTOR.cz s.r.o. Vám bude částka za uhrazenou konzultaci započtena jako sleva na zakoupené zboží
3) že je závazná a pokud ji chcete zrušit, měli by jste tak učinit nejpozději 24 hodin předem. Pokud tak neučiníte může Vám být účtován poplatek 1290kč bez DPH i když na ni nedorazíte.

Děkujeme

Tým PROJEKTORDOMA.cz

Create account
Sign out
Edit My Profile
Booking history
Subscribed items
Sign up
close
Profile
close
Booking history
close
ID Datum rezervace Calendar Status
My booking details
close
Booking details
Please select Service
Your Service details
We sent a verification code to the following address. Please enter a verification code.

Průběh návštěvy

Zeptáme se Vás na Vaší myšlenku, která Vás k nám přivádí, a detailně jí rozebereme. Pohovoříme o tom, k jakému účelu by měl projektor sloužit – (home cinema, home entertaiment, hraní her, atp.) Vybereme spolu ideální typ projektoru pro Vaše potřeby a předvedeme Vám, jak vypadá obraz z projektoru, nebo co přináší nová dimenze herního průmyslu. Jestliže se rozhodnete pořídit si projektor domů, vybudovat dedikované domácí kino či Gaming room, nabídneme Vám naše služby.

Kdybyste přeci jen zjistili, že Vaše představa byla jiná, v klidu a pohodě se rozloučíme. V případě složitějších požadavků můžeme předvést jednotlivé projektory, porovnat je, porovnat 3D zobrazení, kvalitu obrazu, 3D gaming, atd… Showroom disponuje možností porovnat aktuálně dva projektory mezi sebou tak, že každý z nich je možné z poloviny zastínit a zobrazit poté společně na jednom plátně. Možností je velmi mnoho a snažíme se k zákazníkovi vždy přistupovat tak, aby pro něj výběr byl co nejjednodušší.