Rezervace návštěvy

//Rezervace návštěvy
Rezervace návštěvy2019-09-09T11:03:31+00:00

Zde si můžete zvolit datum a hodinu, které Vám nejlépe vyhovují.
Dovolili bychom si Vás tímto upozornit, že naše poradenské služby jsou zpoplatněny 490 Kč za hodinu.

Vytvořením rezervace souhlasíte s tím, že je závazná,
a pokud ji nezrušíte do 24 hodin předem, bude Vám za ni účtován poplatek v plné výši

RegisterEdit My Profile
Register For This Site
close
Registration confirmation will be emailed to you.
Profile
close

Průběh Vaší návštěvy

Zeptáme se Vás na Vaší myšlenku, která Vás k nám přivádí, a detailně jí rozebereme. Pohovoříme o tom, k jakému účelu by měl projektor sloužit – (home cinema, home entertaiment, hraní her, atp.) Vybereme spolu ideální typ projektoru pro Vaše potřeby a předvedeme Vám, jak vypadá obraz z projektoru, nebo co přináší nová dimenze herního průmyslu. Jestliže se rozhodnete pořídit si projektor domů, vybudovat dedikované domácí kino či Gaming room, nabídneme Vám naše služby.

Kdybyste přeci jen zjistili, že Vaše představa byla jiná, v klidu a pohodě se rozloučíme. V případě složitějších požadavků můžeme předvést jednotlivé projektory, porovnat je, porovnat 3D zobrazení, kvalitu obrazu, 3D gaming, atd… Showroom disponuje možností porovnat aktuálně dva projektory mezi sebou tak, že každý z nich je možné z poloviny zastínit a zobrazit poté společně na jednom plátně. Možností je velmi mnoho a snažíme se k zákazníkovi vždy přistupovat tak, aby pro něj výběr byl co nejjednodušší.

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Rezervace