O projektu

V České Republice, narozdíl od našich přátel přes Atlantik, je myšlenka mít doma opravdové domácí kino, v jehož srdci bije projektor, stále velmi nevšední a jedinečná. Jelikož jedinečnost si zaslouží každý z nás, a o to více naši klienti, rozhodli jsme se, že společnou radostí z realizací a profesionalitou změníme pojem „nevšední“ na výraz našich klientů „jsme rádi, že tu jste“.

A my velmi rádi taková slova posloucháme. Dosud se tomu tak děje, a proto se i nadále budeme snažit pro Vás přinášet to nejlepší, co umíme, a budeme společně slavit naši radost z Vaší spokojenosti a Vaši radost z Vašeho opravdového domácího kina.

Náš Eshop

Hodnoty, které nás charakterizují:

Proč využít našich služeb?

Hlavní důvod proč využít našich služeb je ten, že se dá mnoho zkazit, pokud člověk není „zasvěcen“ do problematiky domácích kin s videoprojektory. Lidé pak mohou zakoupit datový projektor v domnění, že více čísel na papíře je „přeci lepší“. Poté navštíví náhodou svého souseda, kde ProjektorDoma.cz provedl montáž domácího kina na míru přesně dle zákazníkových požadavků. Nakonec odchází se zklamaným pocitem, že vlastně moc neušetřil… Dobré by bylo zmínit, že projektory před všemi instalacemi procházejí naší dodatečnou „vstupní kontrolou“ a máte tedy jistotu, že projektory dodávané od firmy projektordoma.cz jsou v té nejlepší kondici. Taková kontrola zahrnuje například kontrolu barevné a jasové uniformity, barev celkově či případné prachové částečky které se nedopatřením dostali do zapouzdřených DMD čipů až po nepovedený hlučnější ventilátor.

Proto neriskujte a nechte to na nás.

Příkladem může být například i to, že si jednoduše řeknete: „pořídím si nějaký ten pěkný projektor, ono se to přeci tolik neliší“. Rozdíl mezi technologiemi DLP, 3LCD a LCOS může být pro někoho natolik zásadní, že bude opravdu lepší si spolu společně dát šálek čaje v příjemném prostředí našich showroomů.

A závěrem klasická otázka. TV nebo PROJEKTOR? … Divili byste se, ale odpověď může často znít: proč nemít oboje. Dokonce to nakonec může vyjít i cenově výhodněji!

Zobrazit služby