Showroom

Prohlédněte si, jak vypadá obraz z domácích videoprojektorů

/Showroom
Showroom2020-03-16T08:36:33+00:00

Rádi bychom Vám představili náš specializovaný a jedinečný showroom v České republice. Můžete zde zhlédnout, jak vypadá obraz z domácích videoprojektorů, jaké dedikované domácí kino můžete mít včetně zvukového doprovodu Dolby ATMOS v konfiguraci 7.1.4, či jak si užít herní zážitek na maximum.

Tento showroom se skládá ze tří sekcí. Každá z nich odráží vizi možností. Dvě části jsou úzpůsobeny jako dedikovaná místnost, kde se limity nekladou, třetí částí je odraz obývací části vašich domovů. Můžete si tak vytvořit reálnou představu jak se projektor chová za konkrétních světelných podmínek a jaký projektor tedy nejlépe obsadit do role toho nejlepšího hráče.

Zhlédněte aktuální projektory různých technologií. Porovnejme je na jednom plátně mezi sebou. Díky tomu si můžete být jisti, že vybereme ten nejlepší projektor právě pro Vás. V jednotlivých projektorech jsou velké rozdíly. Přijďte se podívat, jaké opravdové kino můžete mít doma i Vy.

Co jinde „jen tak“ neuvidíte:

Projektory aktuálně k předvedení:

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Rezervace