SONY VPL-HW65ES

///SONY VPL-HW65ES

Informace o projektoru


technologie: LCOS (SXRD)
projektor: SONY VPL-HW65ES
popis: FullHD cinema projektor
alternace: Optoma UHD51 / UHD65 / Epson EH-TW7400 /EPSON EH-TW9400

Stručný popis

High End projektor Sony VPL-HW65ES v srdci Vašeho domácího kina Vám nabídne opravdu úchvatnou podívanou. Díky Lcos technologii budou mít Vaše oblíbené filmy tak skvělou dynamiku, že se budete cítit jejich součástí. Podívejte se do vesmíru se Sci-fi filmy tak, jako byjte tam byli, a nechte se překvapit hororovými filmy, které Vám budou díky dynamické cloně, a tedy perfektní úrovni černé nahánět husí kůži!

Základni parametry:
Technologie: Lcos SXRD 3D (1920×1080)
Kontrast: 120000:1 (dynamický)
Jas: 1800 ANSI

Detailní parametry na obrázcích u projektoru

Poznámka od profi týmu ProjektorDoma.cz
Sony u svých projektorů pro domácí kina používá technologii Lcos. Díky tomu mají projektory perfektní podání černé a vysoký kontrast. HW65ES není výjimkou. Dokonce už tak perfektní hodnoty nativního kontrastu doplňuje dynamickou clonou pro dosažení vyššího dynamického kontrastu a protože to Sony opravdu umí, je to dalším skokem kupředu. Dynamika je opravdu parádní! Přidáme-li k tomu perfektní barevné podání po kalibraci přístroje, už mu k dokonalosti chybí jen to 4K, které obstarává jeho větší bráška VLP-VW270ES. Projektor má i dostatek svítivosti v režimu BrightTV, který lze použít i při okolním osvětlení (ne denním).

2019-07-10T09:46:54+00:00
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Rezervace