Přednosti našich recenzí

  • Profesionalita
  • Zkušenosti
  • Objektivita
  • Upřímnost
  • Přímočarost

Jak testujeme

Jelikož se snažíme být opravdovými profesionály ve svém oboru, přistupujeme takto byť jen ke každé maličkosti. Naše recenze jsou absolutně objektivní, profesionální, nezávislé a co možná nejvíce přesné či trefné bez zbytečné omáčky.

Čím kalibrujeme:
Ke kalibraci používáme zkalibrované přístroje. Ke kalibraci samotných přístrojů jsou používány zařízení vyšší přesnosti. V tomto případě Xrite spektrofotometr I1pro, nebo referenční přístroje jako Conica Minolta CS-1000. Momentálně používáme spektrofotometr Xrite Colormunki Photo a kolorimetr Xrite I1Display3 (pro rychlejší měření). Jako software používáme momentálně HCFR hcfr.sourceforge.net.

Kde kalibujeme a testujeme:
Místo pro kalibraci je náš specializovaný showroom. Zde probíhá většina testování projektorů. Hlavně porovnání produktů, měření apod. Máme na showroomu většinou několik projektorů a při testování ještě více. Je tedy možné mít přímé srovnání s jednotlivými konkurenty na jednom plátně.

Showroom je schopen držet ANSI kontrast až k 350:1.

Jelikož nikdy nic není dokonalé, a je to tak jedině dobře, budeme se snažit naše recenze neustále inovovat a vylepšovat.
Kdybyste měli jakýkoli návrh, co byste v recenzích uvítali či změnili, napište nám. Pokusíme se ze všech dotazů recenze celkově vylepšit. Přeci jen jsou tyto recenze primárně pro Vás, naše zákazníky.

Váš tým
ProjektorDoma.cz