Gaming rooms

/Gaming rooms

Co je to gaming room?

V doslovném překladu “místnost na hraní”. Myšlena je místnost, nebo část místnosti vybavena pohodlím a technikou pro maximální herní zážitek. Velmi příjemným spojením bývá právě spojení domácího kina s herním příslušenstvím pro to, aby se zde daly perfektně hrát hry, a to i ve více lidech pro umocnění zábavy. Takové domácí kino se příliš neliší od normálního, akorát je zde jako zdroj obrazu používán výkonný herní PC. Dokonalostí je pak projektor s plátnem ve 3D, kde je díky velkému obrazu herní zážitek absolutně dokonalý. Doplňky jako obrazy s herními či filmovými náměty, či busty v jakékoli velikosti jsou pak krásnou třešničkou na dortu.

Někteří opravdoví labužníci se netají svými gaming rooms, kde naleznete 180 stupňová zakřivená plátna, jak vertikálně tak horiznotálně, s několika projektory.

2018-09-07T13:38:43+00:00
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Rezervace